Dárek pro ženu

darek-pro-muze

 

Vybrat dárek

 

Spoustu mužské populace si láme hlavu nad tím, jaký dárek pro ženu koupit. Chlapi obecně nemají moc velkou fantazii a spokojí se s malým a jednoduchým dárkem. Mnohdy zařizují vše na poslední chvíli a výběr není tak veliký, jak by si představovali. Firma Damboxeo.cz  přišla na trh se skvělým nápadem. Nabízí originální dárek pro ženy ve formě dárkové bedýnky, která obsahuje podle přání klienta vybrané delikatesy z celého světa. A věřte, že je opravdu z čeho vybírat. Především musíme mít trochu fantazie, která nám pomůže obstarat ten správný dárek pro ženu.

 

 

Každá žena miluje čokoládu a právě tu obsahují dárkové bedýnky a to v jakékoliv formě. Lahodné čokoládové pralinky nebo čokoládové tabulky švýcarských či belgických cukrářských mistrů, různé ovoce nebo dokonce kávová zrna namáčené v čokoládě, zkrátka truhla plná čokolády čeká na milovnici této dokonalé neřesti. Dárek pro ženu nemusí ovšem obsahovat jen čokoládu. Nezaměnitelné aroma kávy potěší tu, která si ráda vychutná šálek výborné černé kávy. Nabídka firmy Damboxeo.cz je opravdu široká a podle přání klienta může být dárková bedna naplněna kávovými specialitami, které jen těžko bude v supermarketu hledat. Káva z Brazílie nebo z Guatemaly mají silnou chuť a je k dostání mletá nebo zrnková. Pokud je ovšem oslavenkyně spíš milovnice dobrého vína, je firma Damboxeo.cz připravena i na tuto variantu. Dárková bedna může obsahovat speciality vinařství. Jestliže ani víno nebude tím pravým dárkem, můžeme si objednat i dárkovou bedýnku plnou čajových specialit. A to ne ledajakých. Zelený, černý, ale i jasmínový a dokonalý ovocný s kousky ovoce. To a mnohem víc ukrývají tyto boxíky pro ženy.

Každá dárková bedna navíc může obsahovat osobní vzkaz pro oslavenkyni a také originální fotografii na truhlu, která tak bude připomínat, od koho nebo pro koho vlastně dárek je.

 

Vybrat dárek

 

 

Co je ale na těchto dárcích pro ženu tak zvláštního? Vždyť kávu nebo víno si může koupit sama a čokoláda je pořád stejná? Originalitu těmto dárkům dává její tvar a vlastnoruční otevření dřevěné bedýnky, která je stejně jako každá jiná truhla pod zámkem. Tento zámeček si musí žena sama odstranit a to pomocí číselného kódu, který je součástí dárku. Otevírá tak vlastně svůj poklad. A jak moc dobře víme, žena je tvor zvídaví, takže o to větší má důvod zámeček dešifrovat a otevřít.

Pokud se z nějakého důvodu nepodaří zámek otevřít, je zde ještě jedna možnost, jak se ke svému pokladu dostat. Oslavenkyně musí zámeček přepilovat malou ruční pilkou, která je rovněž součástí balení, pro všechny případy. Zábavné chvíle a momenty překvapení, když je zdárně truhla otevřena, jsou skvělou zábavou nejen pro majitelku dárkové bedny, ale i pro ostatní zúčastněné. Takže pánové, pokud pořád ještě tápete nad tím, jakým dárkem potěšit svou drahou polovičku nebo například svou kolegyni, můžete trochu zapřemýšlet právě nad dárkovými dřevěnými bedýnkami, které jistě vdechnou do oslavy trochu originality, trochu vzrušení, trochu legrace a zábavy. Uvidíme také ženu, která nikdy pilku v ruce nedržela, jak se snaží dokonale dostat se do dřevěné bedýnky pro svůj poklad.

Takže už žádné prádlo jako loni, žádná všední kosmetika, žádné pomocníky do domácnosti, ale originální dárková bedna pro ženy od firmy Damboxeo.cz.

Vybrat dárek

Originalita

Netradiční dárky pro ženy každého věku. Obdarovaná musí svůj dárek z DÁRKOVÉ TRUHLY dostat vyluštěním naší šifry a následným zadáním kódu na zámečku nebo zámeček na truhle přepilovat přiloženou pilkou.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každá žena, která od Vás dostane dárkovou truhlu Damboxeo, bude nadšená. Proto všechny naše truhly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Roky zkušeností s dárky pro muže
Máme již více než
50 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 50 000 spokojených zákazníků