Časté dotazy (FAQ)

Jak je to s trvanlivostí potravin v truhlách?

Všechny druhy potravin, které jsou v našich truhlách obsaženy, mají v době, kdy k vám dorazí, minimální trvanlivost v řádech měsíců. Výjimku tvoří pouze trvanlivé salámy, které mají od výrobce trvanlivost 90 -120 dní.

Nemůže se zboží v truhlě rozbít?

Celá truhla je zajištěna tak, aby v ní obsažené produkty volně "nelétaly" a zároveň neměly možnost vzájemného nárazu. Případně vzniklý volný prostor v truhle je pak ještě vycpán výplňovým materiálem tak, aby zboží v truhlě při přepravě jakkoliv necestovalo. Všechny truhly jsou navíc zabaleny v kartonové krabici, která je označena nápisy a logy “KŘEHKÉ,FRAGILE“.

Za jak dlouho od objednání truhla dorazí?

Objednávky provedené ve všední den do 15:00 předáváme přepravci tentýž pracovní den. Přepravce by měl zboží doručit jeden pracovní den po našem předání zásilky. Toto platí vždy pro objednávky, u nichž jste zvolili formu platby dobírkou nebo pomocí platebních metod GoPay. V případě platby převodem na bankovní účet předáváme zboží přepravci až následující den po připsání prostředků na náš účet – je tedy potřeba počítat s prodlevou při převodu peněz.

Když objednám více truhel, jak poznám, která je která? 

Při objednání více různých či stejných truhel, ale s rozdílným vzkazem každou bedýnku označujeme štítkem. Tudíž nemusíte mít obavu, že by nebylo možné truhly rozeznat.

Prodáváte i samotné truhly s pilkami?

Neprodáváme z toho důvodu, že si dáváme záležet na každičkém detailu truhly, abychom dosáhli skvělého výsledného efektu. Pečlivě vybiráme produkty, které do truhel dáváme, aby splňovaly přísná kritérie z hlediska kvality. Kombinujeme produkty tak, aby truhla byla vždy plná a produkty si sedly rozměrově. Samotné zabalení má také svá specifika. 

Je možné si sestavit vlastní truhlu?

Varianta sestavení si vlastního obsahu truhly možná určitě je. :) V případě nějakého speciálního požadavku se však nebojte obrátit na naši zákaznickou podporu na telefonním čísle 776 838 305, případně na email info@damboxeo.cz.

Jak Damboxeo objednat?

Naše dárkové truhly můžete objednat buď prostřednictvím eshopu www.damboxeo.cz a nebo na telefonním čísle 776 838 305.

Vaše truhly se mi zdají poměrně drahé.

Náklady spojené s výrobou truhly truhlářem a s pořízením potřebného materiálu vychází řádově na několik stovek korun. Jednotlivé obsahy truhel jsou sestavovány z produktů, které nejsou až tak běžně dostupné a mají svou určitou kvalitu a originalitu. Tudíž tomu odpovídá i cena těchto výrobků. Náklady na obsah truhly tvoří převážnou část výsledné prodejní ceny. Ani pilka se zadarmo nevyrobí a nelze opomenout, že 21% z finální prodejní ceny s DPH tvoří právě daň z přidané hodnoty.

Proč mám na spodní straně skleněné konzervy „cenovky“ ?

Nejedná se o cenovky, nýbrž o evidenční štítky výrobce těchto produktů.

Jaké rozměry má truhla?

Rozměry truhly jsou 23,5x22,7x36,5 cm (v:š:d).

 

Ukaž truhly

 

Originalita

Netradiční dárky pro ženy každého věku. Obdarovaná musí svůj dárek z DÁRKOVÉ TRUHLY dostat vyluštěním naší šifry a následným zadáním kódu na zámečku nebo zámeček na truhle přepilovat přiloženou pilkou.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každá žena, která od Vás dostane dárkovou truhlu Damboxeo, bude nadšená. Proto všechny naše truhly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Roky zkušeností s dárky pro muže
Máme již více než
50 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 50 000 spokojených zákazníků
[cs:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Ověřeno našimi zákazníky
5 z 5
S nákupem jsem byla spokojena a obdarovaným udělal dárek radost. Komunikace na velmi vysoké úrovni, doručení bylo do zahraničí (Polska) - zásilka přišla včas bez komplikací.
  • + Překvapení pro obdarovaného v neobvyklém balení vč. zábavy při otevírání
  • + Zboží, které není vidět všude na pultech obchodů
5 z 5
Skvělá spolupráce, komunikace e-ailem velmi příjemná. Rychlé jednání, rychlé dodání, vstřícnost. Vybrali jsme bednu pro gurmána, byl to dárek pro tatínka k 80. narozeninám. Bedna vypadala moc hezky a všechny produkty v ní byly perfektně zabalené, aby nedošlo k jejich poškození. Pár produktů jsme zaměnili za jiné a výsledek byl perfektní. Bylo to krásné překvapení, které se tatínkovi moc líbilo. Z produktů byl nadšený, užili jsme si i legraci při jejím otevírání. Můžu všem jen doporučit :)
5 z 5
Bedna byla pro přítele k 40tce. Otvírání šlo dobře, netrvalo mu moc dlouho přijít na to, jak na to . Ale líbil se mu nejen čas strávený páčením, ale hlavně obsah bedny. Byl nadšený. Kafíčka už některé vyzkoušel a moc mu chutnalo, některé ještě čekají na příležitost. Čokoládu jsem dostala já ❤️, byla výborná, není to ta co se sní na posezení, ale kvalitní čokoška, které stačí kousek a vychutnáváte si ji hezky pomalu. Do bedny jsem nechala přihodit i bonbónky pro děcka, aby měli taky radost a vyplatilo se, nejstarší dcera netrpělivě čekala a docela zábavnou formou se snažila tátu povzbudit "Kdy už to bude tati?... Už to bude?... A co je vevnitř? " odměna ji samozřejmě potěšila. Děkuji i touto cestou týmu Manboxeo za skvělý dárek, perfektní servis, rychlé dodání. Byl to zážitek
  • + Skvělá zábava pro obdarovaného
  • + Výborný a chutný obsah bedny
  • + Možnost úpravy obsahu bedny