Časté dotazy (FAQ)

Jak je to s trvanlivostí potravin v truhlách?

Všechny druhy potravin, které jsou v našich truhlách obsaženy, mají v době, kdy k vám dorazí, minimální trvanlivost v řádech měsíců. Výjimku tvoří pouze trvanlivé salámy, které mají od výrobce trvanlivost 90 -120 dní.

Nemůže se zboží v truhlě rozbít?

Celá truhla je zajištěna tak, aby v ní obsažené produkty volně "nelétaly" a zároveň neměly možnost vzájemného nárazu. Případně vzniklý volný prostor v truhle je pak ještě vycpán výplňovým materiálem tak, aby zboží v truhlě při přepravě jakkoliv necestovalo. Všechny truhly jsou navíc zabaleny v kartonové krabici, která je označena nápisy a logy “KŘEHKÉ,FRAGILE“.

Za jak dlouho od objednání truhla dorazí?

Objednávky provedené ve všední den do 15:00 předáváme přepravci tentýž pracovní den. Přepravce by měl zboží doručit jeden pracovní den po našem předání zásilky. Toto platí vždy pro objednávky, u nichž jste zvolili formu platby dobírkou nebo pomocí platebních metod GoPay. V případě platby převodem na bankovní účet předáváme zboží přepravci až následující den po připsání prostředků na náš účet – je tedy potřeba počítat s prodlevou při převodu peněz.

Když objednám více truhel, jak poznám, která je která? 

Při objednání více různých či stejných truhel, ale s rozdílným vzkazem každou bedýnku označujeme štítkem. Tudíž nemusíte mít obavu, že by nebylo možné truhly rozeznat.

Prodáváte i samotné truhly s pilkami?

Neprodáváme z toho důvodu, že si dáváme záležet na každičkém detailu truhly, abychom dosáhli skvělého výsledného efektu. Pečlivě vybiráme produkty, které do truhel dáváme, aby splňovaly přísná kritérie z hlediska kvality. Kombinujeme produkty tak, aby truhla byla vždy plná a produkty si sedly rozměrově. Samotné zabalení má také svá specifika. 

Je možné si sestavit vlastní truhlu?

Varianta sestavení si vlastního obsahu truhly možná určitě je. :) V případě nějakého speciálního požadavku se však nebojte obrátit na naši zákaznickou podporu na telefonním čísle 776 838 305, případně na email info@damboxeo.cz.

Jak Damboxeo objednat?

Naše dárkové truhly můžete objednat buď prostřednictvím eshopu www.damboxeo.cz a nebo na telefonním čísle 776 838 305.

Vaše truhly se mi zdají poměrně drahé.

Náklady spojené s výrobou truhly truhlářem a s pořízením potřebného materiálu vychází řádově na několik stovek korun. Jednotlivé obsahy truhel jsou sestavovány z produktů, které nejsou až tak běžně dostupné a mají svou určitou kvalitu a originalitu. Tudíž tomu odpovídá i cena těchto výrobků. Náklady na obsah truhly tvoří převážnou část výsledné prodejní ceny. Ani pilka se zadarmo nevyrobí a nelze opomenout, že 21% z finální prodejní ceny s DPH tvoří právě daň z přidané hodnoty.

Proč mám na spodní straně skleněné konzervy „cenovky“ ?

Nejedná se o cenovky, nýbrž o evidenční štítky výrobce těchto produktů.

Jaké rozměry má truhla?

Rozměry truhly jsou 23,5x22,7x36,5 cm (v:š:d).

 

Ukaž truhly

 

Originalita

Netradiční dárky pro ženy každého věku. Obdarovaná musí svůj dárek z DÁRKOVÉ TRUHLY dostat vyluštěním naší šifry a následným zadáním kódu na zámečku nebo zámeček na truhle přepilovat přiloženou pilkou.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každá žena, která od Vás dostane dárkovou truhlu Damboxeo, bude nadšená. Proto všechny naše truhly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Roky zkušeností s dárky pro muže
Máme již více než
50 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 50 000 spokojených zákazníků