Bedna pro ženy

darek-pro-muze

 

Vybrat dárek

 

Jak název napovídá, tento článek se bude věnovat především ženám, nebo spíše dárkům pro ně. Bedna pro ženy je název pro sortiment zboží firmy Damboxeo.cz, která ve svém portfoliu dále nabízí i bedny pro muže. Jedná se o dárkovou dřevěnou bedýnku nebo chcete – li truhlu, která obsahuje určitý druh zboží. V tomhle případě různých delikates z celého světa.

 

 

Je to skvělý dárek pro kolegyně z práce, babičku nebo manželku. Dárková bedna pro ženy v sobě ukrývá nejen skryté tajemství, ale jde především o překvapení a originalitu dárku. Ta se skrývá nejen ve skvělé dřevěné bedýnce, která může bát potištěna originálními fotografiemi a doplněna osobním vzkazem. Celá truhla je pak dobře zapečetěna a uzamčena na zámek, který obsahuje číselný kód. Ten je součástí balení a oslavenkyně si tak musí pomocí tohoto číselného kódu bednu otevřít. Zahraje se tak trochu na hledače pokladů, kteří se s takovými zámky setkávají běžně. Pokud se takovou bednu pro ženy nepodaří otevřít, je zde vždy dokonalý záložní plán.

I když mnohé ženy nejsou s ručním nářadím kamarádi, tady si musí zámeček zkrátka přepilovat. Malá ruční pilka je rovněž součástí balení a alespoň žena zjistí svou manuální zručnost. Navíc chvíle plné překvapení, legrace a humoru jsou milým zpestřením každého všedního dne.

Vybrat dárek

 

Co ovšem tyto bedny pro ženy vlastně obsahují? Dalo by se říci všelicos. Záleží na výběru klienta a na oblíbenosti produktů ze strany oslavenkyně. Co třeba truhla plná kávy? Výběr ten nejlepších káv z celého světa přináší Coffeebox pro milovnice tohoto černého nápoje. Dominikánská republika, Costa Rica, Brazílie, Etiopie. To vše jsou země, kde se káva pěstuje a pocházejí odsud ta nejlepší kávová zrna. V dárkové bedně pro ženy můžeme najít nejen zrnkovou, ale i jemně mletou kávu. Silné, intenzivní aroma jakékoliv kávy nádherně provoní celý boxík. 100% arabica Costa Rica Tarrazu  je poprávu ve světě oceňována jako jedna z nejlepších káv. Svou hedvábnou a bohatou chuť získává na svazích vedoucích od vyhaslých vůlkánů v kostarickém Tarrazu. Ale kávový boxík není jen o kávě. Je zde také několik kávových specialit, jako například netradiční marmeláda s kolumbijskou kávou, která je vynikajícím zpestřením každé ranní snídaně.

Milovnice čaje si rovněž přijdou na své. Boxík určený právě čajomilkám, je jako stvořený na skvělý dárek pro ženy. Obsahuje totiž různé druhy čaje z daleké Indie nebo Peru, ale jsou zde v nabídce i ručně sbírané čajové lístky, které pocházejí například z Tibetu. Ženy rovněž milují čokoládu a to v jakémkoliv stavu. Proto firma Damboxeo.cz myslela i na tuto variantu dárkové bedny pro ženy. Čokoláda bílá, hořká i mléčná, čokoláda s oříšky či pistáciemi, ale i kávová zrna v čokoládě nebo belgické pralinky vytříbené chuti, to vše můžeme najít v tomto čokoládovém boxíku pro ženy.

Vybrat dárek

Originalita

Netradiční dárky pro ženy každého věku. Obdarovaná musí svůj dárek z DÁRKOVÉ TRUHLY dostat vyluštěním naší šifry a následným zadáním kódu na zámečku nebo zámeček na truhle přepilovat přiloženou pilkou.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každá žena, která od Vás dostane dárkovou truhlu Damboxeo, bude nadšená. Proto všechny naše truhly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Roky zkušeností s dárky pro muže
Máme již více než
50 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 50 000 spokojených zákazníků