Dárek pro babičku

darek-pro-muze

 

Vybrat dárek

 
Naše babička má kulaté narozeniny a my se snažíme vypátrat něco, čím bychom jí udělali radost. Babička je sice starší osoba, ale to neznamená, že díky svému postavení v rodině musí nutně dostávat jen bačkory, zástěry a jim podobné nezáživné dárky. Dárek pro babičku je mnohdy tvrdý oříšek, ovšem my vám poradíme, jak na to.

 

Eshop Damboxeo.cz našel řešení, jak potěšit všechny členy rodiny i naše známé. Nabízí sortiment dárkových dřevěných bedýnek, které by se daly srovnat s dárkovými koši. Ty jsou ovšem jen klasickým a jednoduchým řešením, když si nevíme rady. Tyto dárky pro babičku nebo pro kolegyni jsou naplněny laskominami a delikatesami z celého světa a na své si přijdou opravdu všichni. Babička jistě ocení dárkovou bedýnku plnou lahodných čajů, které jsou ručně sbírány a jsou v sypkém balení. Najde me tam tak různé druhy zelených čajů, které povzbudí ducha i mysl, navíc přispívají našemu srdci a metabolismu. Černé čajové lístky nebo dokonce bílé čaje jsou sbírány na dalekých plantážích východní Asie a ovocné čaje jsou s kousky ovoce, které lze pít nejen v zimních plískanicích, ale také jako studený v horkých měsících.

 

Vybrat dárek


Dárek pro babičku může obsahovat také místo čaje vynikající kávu z plantáží celého světa a to buď zrnkovou nebo jemně mletou. Tento černý a velmi oblíbený nápoj má zřejmě původ v Etiopii a káva je z této země silná a velmi intenzivní. Káva z Keni s názvem Top Masai patří mezi jednu z nejlepších arabik světa. Toto ocenění si získala díky své síle, kterou získává ve vysokých nadmořských výškách. Má harmonickou, silnou chuť a její aroma provoní celou místnost.

Co by mohla ještě obsahovat dárková bedýnka? Čokoládu zřejmě neodmítne žádná žena. Její výrazná chuť a zároveň jemnost uspokojí nejeden mlsný jazýček. Čokoládové delikatesy v boxíku Damboxeo.cz nabízejí světově proslulé belgické pralinky různých tvarů a příchutí, čokoládové tabulky s ořechy nebo praženými mandlemi či pistáciemi, ale i jiné speciality mistrů čokolády. Takový je jistě milým a sladkým zpestřením.


Co ovšem jiný dárek nemá je jeho originální balení. Nejenže jde o dřevěnou bedýnku, na které může být natištěný obrázek podle zákazníkova přání, ale babička si musí obsah v bedýnce vlastně vyzvednout pomocí zámku, který je na číselný kód. Ten je součástí balení a babička si tak zahraje na hledače pokladů. Pokud se jí to nepodaří, je zde možnost přepilování zámečku pomocí malé pilky. O zábavu tak určitě nebude nouze a i všichni členové rodiny budou mít úsměv na tváři.

 

Vybrat dárek

Originalita

Netradiční dárky pro ženy každého věku. Obdarovaná musí svůj dárek z DÁRKOVÉ TRUHLY dostat vyluštěním naší šifry a následným zadáním kódu na zámečku nebo zámeček na truhle přepilovat přiloženou pilkou.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každá žena, která od Vás dostane dárkovou truhlu Damboxeo, bude nadšená. Proto všechny naše truhly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Roky zkušeností s dárky pro muže
Máme již více než
50 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 50 000 spokojených zákazníků
[cs:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Ověřeno našimi zákazníky
5 z 5
S nákupem jsem byla spokojena a obdarovaným udělal dárek radost. Komunikace na velmi vysoké úrovni, doručení bylo do zahraničí (Polska) - zásilka přišla včas bez komplikací.
  • + Překvapení pro obdarovaného v neobvyklém balení vč. zábavy při otevírání
  • + Zboží, které není vidět všude na pultech obchodů
5 z 5
Skvělá spolupráce, komunikace e-ailem velmi příjemná. Rychlé jednání, rychlé dodání, vstřícnost. Vybrali jsme bednu pro gurmána, byl to dárek pro tatínka k 80. narozeninám. Bedna vypadala moc hezky a všechny produkty v ní byly perfektně zabalené, aby nedošlo k jejich poškození. Pár produktů jsme zaměnili za jiné a výsledek byl perfektní. Bylo to krásné překvapení, které se tatínkovi moc líbilo. Z produktů byl nadšený, užili jsme si i legraci při jejím otevírání. Můžu všem jen doporučit :)
5 z 5
Bedna byla pro přítele k 40tce. Otvírání šlo dobře, netrvalo mu moc dlouho přijít na to, jak na to . Ale líbil se mu nejen čas strávený páčením, ale hlavně obsah bedny. Byl nadšený. Kafíčka už některé vyzkoušel a moc mu chutnalo, některé ještě čekají na příležitost. Čokoládu jsem dostala já ❤️, byla výborná, není to ta co se sní na posezení, ale kvalitní čokoška, které stačí kousek a vychutnáváte si ji hezky pomalu. Do bedny jsem nechala přihodit i bonbónky pro děcka, aby měli taky radost a vyplatilo se, nejstarší dcera netrpělivě čekala a docela zábavnou formou se snažila tátu povzbudit "Kdy už to bude tati?... Už to bude?... A co je vevnitř? " odměna ji samozřejmě potěšila. Děkuji i touto cestou týmu Manboxeo za skvělý dárek, perfektní servis, rychlé dodání. Byl to zážitek
  • + Skvělá zábava pro obdarovaného
  • + Výborný a chutný obsah bedny
  • + Možnost úpravy obsahu bedny