Dárek pro kamarádku

darek-pro-muze

 

Vybrat dárek

 

Někdy si marně lámeme hlavu nad tím, jaký dárek pro kamarádku vymyslet, aby byla spokojená, překvapená a hlavně, aby se jí zamlouval. Určitě bychom se ale neměli spolehnout na poslední chvíli v supermarketu, protože bychom nemuseli sehnat to, co jsme původně vlastně chtěli a shánět dárek pro kamarádku v den oslavy není zrovna nejlepší řešení. Měli bychom na dárek pro kamarádku určitě myslet trochu s předstihem. Navíc vybírat dárek pro kamarádku je přece někdy zábava.

 

 


Firma Damboxeo.cz nabízí možnost skvělého dárku pro kamarádku a nejen pro ni. Byli jsme většinou všichni zvyklí na klasický dárkový koš, který byl sestaven skoro na míru a přesně podle potřeb a přání klienta. Dárkové dřevěné bedýnky jsou vylepšenou obnovou a sklízí úspěch jeden za druhým. Jsou totiž nápadité, skvěle řešené, obsahují delikatesy z celého světa a jsou individuální, ale hlavně jsou velmi originální. Bedýnky mohou mít osobní věnování a dokonce i potisk třeba s fotografiemi našich společných chvílí.

Pokud tedy hledáme dárek pro kamarádku, zkusme se zaměřit právě na dárkové bedýnky firmy Damboxeo.cz. Jsou určeny nejen ženám, ale i mužům a jejich obsah si můžeme určit sami. Vynikající zvěřinové paštiky, které doplňují box pro milovnici dobrého a kvalitního vína, je navíc obohacen i o jiné lahůdky, které se hodí právě do tohoto boxíku. Jestliže ovšem si naše kamarádka ráno ráda vychutná šálek vynikají černé kávy, firma Damboxeo.cz je připravena i na tuto variantu. Vynikající černou kávu například z Brazílie nebo Indie doplňuje silná káva z Etiopie, která je zřejmě jakousi pravlastí kávy. Právě etiopská káva Sidamo je výjimečná svým původem, jelikož nosí jméno podle původních obyvatel oblasti, kde se pěstuje. Výjimkou nejsou ani specialitky z kávy, jako jsou kávová zrna v čokoládě.

 

nabízí možnost skvělého dárku pro kamarádku a nejen pro ni. Byli jsme většinou všichni zvyklí na klasický dárkový koš, který byl sestaven skoro na míru a přesně podle potřeb a přání klienta. Dárkové dřevěné bedýnky jsou vylepšenou obnovou a sklízí úspěch jeden za druhým. Jsou totiž nápadité, skvěle řešené, obsahují delikatesy z celého světa a jsou individuální, ale hlavně jsou velmi originální.

 
Pokud tedy hledáme dárek pro kamarádku, zkusme se zaměřit právě na dárkové bedýnky firmy Damboxeo.cz. Vynikající zvěřinové paštiky, které doplňují box pro milovnici dobrého a kvalitního vína, je navíc obohacen i o jiné lahůdky, které se hodí právě do tohoto boxíku. Jestliže ovšem si naše kamarádka ráno ráda vychutná šálek vynikají černé kávy, eshop Damboxeo.cz je připraven i na tuto variantu. Vynikající černou kávu například z Brazílie nebo Indie doplňuje silná káva z Etiopie, která je zřejmě jakousi pravlastí kávy. Právě etiopská káva Sidamo je výjimečná svým původem, jelikož nosí jméno podle původních obyvatel oblasti, kde se pěstuje. Výjimkou nejsou ani specialitky z kávy, jako jsou kávová zrna v čokoládě.

 

Vybrat dárek

 

Když už je řeč o čokoládě, tak není snad nikdo, kdo by tuto skvělou laskominu neznal. A ženy obzvlášť. Její výrazná chuť a vůně je doplněna vybraným ovocem nebo dokonce i kořením, které čokoládě dodává zvláštní výjimečnou chuť. Sladkou tečkou v tomto čokoládovém boxíku mohou být i speciální marmelády z pečlivě vybraných druhů ovoce, které jsou doplněny nejen kousky daného ovoce, ale i výrazným kořením, jenž dává marmeládě výjimečnost.

Jestliže ovšem má být dárek pro kamarádku spíše obohacen o čajové speciality, není nic jednoduššího, než si tento druh dárkové bedýnky vybrat. Čaje, které jsou obsaženy právě v tomhle dárkovém balení, jsou pečlivě sbírány ručně a najdeme zde různé druhy nejen černých, zelených, ale i ovocných čajů. Vychutnat si lahodný čaj v podzimním chladném počasí nebo ovocný s různými příchutěmi, je relaxací pro všechny naše smysly.

Originalitu všem těmto dárkovým bedýnkám dá její uzamčení na zámeček s číselným kódem, který je součástí balení, a který si musí oslavenkyně vlastnoručně otevřít. Jde vlastně o takové otvírání pokladu a upřímně, ženská zvídavost je velmi silným argumentem pro otevření dřevěné truhličky. Jako nouzové řešení při nepovedeném otvírání je zde připravena

 

malá ruční pilka, kterou si pak musí žena přepilovat zámeček v případě, že se nepovede zámek otevřít. Dodat pak můžeme i vlastnoruční vzkaz nebo dokonce lze natisknout na bedýnku i různé osobní fotografie.

 

Vybrat dárek

Originalita

Netradiční dárky pro ženy každého věku. Obdarovaná musí svůj dárek z DÁRKOVÉ TRUHLY dostat vyluštěním naší šifry a následným zadáním kódu na zámečku nebo zámeček na truhle přepilovat přiloženou pilkou.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každá žena, která od Vás dostane dárkovou truhlu Damboxeo, bude nadšená. Proto všechny naše truhly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Roky zkušeností s dárky pro muže
Máme již více než
50 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 50 000 spokojených zákazníků