• Doprava ZDARMA
 • Doručení od: 21.3.2019
 • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
 • Zvolte si datum doručení
POZOR ❗ ČASOVĚ OMEZENÁ AKCE ⏱ VYUŽIJTE SLEVU -200 KČ Z KAŽDÉ TRUHLY 😍 V KOŠÍKU ZADEJTE SLEVOVÝ KÓD: MDZ2019 (PLATÍ DO 8.3.)

Dárek pro kolegyni

darek-pro-muze

 

Vybrat dárek

 

Je všeobecně známo, že ženy milují překvapení. Může se jednat o malý dárek k svátku nebo ten větší k narozeninám. Výraz, který mají ženy ve tváři po rozbalení každého balíčku, je v některých případech opravdu nepopsatelný. Mnohdy se chovají spíš jako malé děti, které čekají na Ježíška. Žena je odjakživa tvor velmi zvídavý a tak není divu, že každý dárek rozbalují právě jako malé děti.

 

Dnes je základem originalita, ta musí zaujmout na první pohled a rozzářit oči všech obdarovaných. A to nemusejí být jen ženy. Firma Damboxeo.cz přišla na trh s nápadem originálních dárků pro kolegyně, ale také pro maminky, babičky, přítelkyně či sestru. Jsou to dřevěné bedýnky na zámek, které obsahují různé laskominy a delikatesy ze světa. V případě přání může bedýnka obsahovat i kvalitní a speciální kosmetiku, kterou jinde neseženete. Ovšem vždy se dá vymyslet něco speciálního.

V případě, že se jako dárek pro kolegyni budou hodit spíše balíčky čajových speciálů, které jsou ručně sbírané a v žádném případě neprošly klasickým automatizovaným procesem skleníků. Exkluzivní ovocné čaje, které jsou rovněž v nabídce, jsou zdravější a plné ovoce a koření, které jim dodává intenzivnější aroma. Ovšem pokud chcete, aby váš dárek pro kolegyni obsahoval spíše něco sladkého, něco, co si bude vychutnávat ve volných chvílích i natajňačku v kanceláři, tak pro ty je určena dárková bedýnka s řadou skvělých čokolád, které jsou chloubou mistrů čokolády. Mají různé příchutě, jsou lahodné a jemné, jsou zkrátka hříšně dobré. Balíček obsahuje i čokoládové speciality, jakým jsou mimo jiné i luxusní čokoládové pralinky, které jsou ručně vyrobené. A chutnají opravdu skvěle. O tom není pochyb.

 

 

Vybrat dárek

Takový dárek pro kolegyni by měl být opravdu originální. Už jen z důvodu, že chcete, aby na vás vaše kolegyně dlouho vzpomínala v dobrém. Dřevěné truhly od firmy Damboxeo.cz opravdu netradiční opravdu jsou a to nejen obsahem, který v sobě ukrývají. Mimo již zmíněné delikatesy v podobě hříšně dobrých čokolád nebo lahodných čajů je připravena například i bedýnka pro všechny milovnice kávy nebo pro vegetariánky. Kolumbijská, guatemalská nebo brazilská káva není v balíčku žádnou výjimkou. Čerstvě namletá i zrnková káva provoní celé balení dárkového boxíku a intenzivní aroma a chuť si může oslavenkyně v klidu vychutnat třeba hned.

Pokud má být dárek pro kolegyni originální, musí být také dobře zabalen nebo zapečetěn. V případě dřevěných bedýnek je součástí balení i unikátní číselná kombinace, která zaručí otevření zámečku na dárkové truhle. Zvyšuje se moment překvapení a pokud zámeček z jakéhokoliv důvodu nepovolí, je tu náhradní plán. A tím je malá ruční pilka, kterou si musí oslavenkyně vlastnoručně zámeček přepilovat. A věřte, že o zábavu a legraci nouze určitě nebude. Ne všechny ženy jsou zručnými kutily a ne všechny umí pilku alespoň držet. Takový boxík pro ženy může mít i osobní věnování a mnohé se dají i potisknout například společenou fotografií, která tak prozradí, od koho dárek je.

Nebojte se proto netradičních dárků, které jsou velmi originální a překvapivé. Vaše kolegyně bude mít radost a vy se budete pyšnit tím, že jste takový nápad na dárek pro kolegyni měli zrovna vy.

 

Vybrat dárek

Originalita

Netradiční dárky pro ženy každého věku. Obdarovaná musí svůj dárek z DÁRKOVÉ TRUHLY dostat vyluštěním naší šifry a následným zadáním kódu na zámečku nebo zámeček na truhle přepilovat přiloženou pilkou.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každá žena, která od Vás dostane dárkovou truhlu Damboxeo, bude nadšená. Proto všechny naše truhly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Roky zkušeností s dárky pro muže
Máme již více než
50 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 50 000 spokojených zákazníků
[cs:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Ověřeno našimi zákazníky
5 z 5
Na poslední chvíli mi moc Manboxeo pomohl s typem na dárek k Vánocům. Po svižné komunikaci mi bylo zboží ihned zhotoveno a připraveno k osobnímu odběru. Chtěl bych moc poděkovat týmu, za Vaší ochotu a záchranu. S boxem jsem byl moc spokojenej, výborný nápad a sranda při otevíraní. Druhé straně se dárek také moc líbil. Děkuji a přeju Vám bohatou výrobu a spokojenost zákazníků v roce 2019.
5 z 5
Skvělý přístup od začátku do konce. Od webové přehlednosti až po finální doručení. Je to skvělá volba dárku a díky velkému výběru z nabízených beden si vybere opravdu každý pro každého.
 • + velký výběr "krabic"
 • + skvělý dárek
 • + rychlé vyřízení objednávky
 • + přehledné webové stránky
5 z 5
Nemůžu si tuto stránku vynachválit, hlavně jsem byla ohromena rychlostí doručení, v jeden den jsem objednala, zaplatila a za hodinu a půl mi přišla SMS od dopravce, že převzal mou objednávku. Další den jsem balíček měla doma. ROZHODNĚ jsem zde nenakupovala naposledy.
 • + opravdu velká rychlost
 • + během problému najdou rychlé řešení
 • + originální nápad zboží
 • + rychlé předání dopravci
 • + rozumné ceny
 • + úhlednost stránek