Dárek pro manželku

darek-pro-muze

 

Vybrat dárek

 

Blíží se den narozenin vaší ženy a marně si lámete hlavu s tím, čím by jste ji mohli překvapit? Květina ženu vždy potěší, ale jistě od vás očekává ještě něco navrch. Přemýšlíte o dokonalém dárku, ale nechcete se kvůli němu dostat do nepříjemné finanční situace. Koupit jí psa nebo zařídit hypotéku na nový dům? Firma Damboxeo.cz vám pátrání trochu ulehčí. Nabízí totiž skvělý dárek pro manželky, ženy, ale i pro mužskou část populace. Takže když si později nebudete vědět rady, jaký dárek zvolit pro kolegu, šance tu je veliká.

 

 

 

Blíží se den narozenin vaší ženy a marně si lámete hlavu s tím, čím by jste ji mohli překvapit? Květina ženu vždy potěší, ale jistě od vás očekává ještě něco navrch. Firma Damboxeo.cz vám pátrání trochu ulehčí. Nabízí totiž skvělý dárek pro manželky, ženy, ale i pro mužskou část populace. Takže když si později nebudete vědět rady, jaký dárek zvolit pro kolegu, šance tu je veliká.

Dárek pro manželku tedy nemusí být jen robotický vysavač nebo jiný pomocník do domácnosti, který spíš u žen vyvolává dojem, že plní úlohu pouze nějaké hospodyně nebi kuchařky. Žena chce vždy jen dárek, který bude určený je a jen jí. Dárková bedýnka, která obsahuje luxusní a delikátní laskominy z celého světa, může být tím správným dárkem pro manželku. Jde o vybrané druhy delikates, které by si za normálních okolností jistě v obchodě nekoupila a navíc v supermarketu ani nesehnala.

 

Vybrat dárek

 

Jestliže vaše žena miluje vůni kávy a tento černý nápoj si ráda vychutná nejen po ránu, ale i třeba odpoledne s přáteli, je pro ni určena dřevěná bedýnka s vybranými druhy kávy, ať už jemně mleté nebo zrnkové. Indická, brazilská nebo kolumbijská káva mají každá jiné aroma a jinou chuť. Je na čase, vyzkoušet je a porovnat, která z nich je pro naše chuťové pohárky nejlepší.

Jestliže ovšem je vaše žena spíše milovnicí čaje, může obdržet boxík plný lahodného, ručně sbíraného čaje. Nápoj, který je velmi oblíbený na blízkém východě má své kouzlo a dodá pocit blaženosti. Daleký Tibet nebo země vycházejícího slunce, jakým je Japonsko, jsou země, které považují čaj za lahodný zdravý nápoj. Na výběr je zde například čaj zelený, černý, ovocný a to z vybraného druhu ovoce, který se může pít nejen teplý, ale v horkých letních dnech i studený. Některá žena má ráda zase čaj zelený. V dárkové bedně může žena najít právě zelený čaj Yin Xiang, který zabraňuje dehydrataci. Navíc pití tohoto nápoje prospívá našemu zdraví i cévám. Ovšem pozor! Dárek pro manželky nemusí vždy obsahovat například jen čaj. Speciality, které se vztahují k vybranému sortimentu jinde nenajdete a sem patří například bílá čokoláda s příměsí čaje Darjeeling, která nemá chybu.

Eshop Damboxeo.cz ovšem nedisponuje jen dvěma možnostmi. Zákazník má na výběr z několika variant a každý si zde přijde na své. Navíc se nemusí jednat jen o delikátní potraviny, ale v nabídce se může jednat i o speciální dámskou kosmetiku nebo například i o vybrané a kvalitní druhy vína, k nim adekvátní delikatesy přesně tak, aby se jejich chuť dokonale hodila pro mlsné jazýčky.

Co ovšem dělá tyto dárkové dřevěné bedýnky tím originální dárkem pro manželky je, že si vlastně celou bedýnku musejí otevřít pomocí unikátního číselného kódu, který je samozřejmě součástí balení. Ženy si pak připadají velmi důležitě a navíc jejich zvídavost dokonale hraje do karet samotnému otvírání zámku. Může se ovšem stát i situace, kdy se zámeček prostě nepodaří otevřít a místo nadšení se objeví zklamání, proto je zde náhradní řešení. Je to malá ruční pilka, kterou je možné si zámeček přepilovat  k otevření darované truhly. 

Vybrat dárek

Originalita

Netradiční dárky pro ženy každého věku. Obdarovaná musí svůj dárek z DÁRKOVÉ TRUHLY dostat vyluštěním naší šifry a následným zadáním kódu na zámečku nebo zámeček na truhle přepilovat přiloženou pilkou.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každá žena, která od Vás dostane dárkovou truhlu Damboxeo, bude nadšená. Proto všechny naše truhly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Roky zkušeností s dárky pro muže
Máme již více než
50 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 50 000 spokojených zákazníků