Dárek pro přítelkyni

darek-pro-muze

 

Vybrat dárek

 

Každým rokem přemýšlíme, jakým vhodným dárkem obdarujeme své známé, kolegyně a přítelkyně. Někdy je to docela nesnadný úkol a to již vzhledem k tomu, že ženy jsou hodně vybíravé a náročné. Je sice pravda, že květina potěší každou ženu a to bez rozdílu věku, ale občas to chce opravdu něco zvláštního, něco originálního a jedinečného.

 

 

Velkou oblibou se staly dárkové bedny pro muže od firmy Damboxeo.cz. Novinkou jsou tady dárkové truhličky pro ženy. Jako skvělý dárek pro přítelkyni nabízí tedy firma Damboxeo.cz právě v podobě dárkových truhliček, které obsahují jedinečné a výjimečné delikatesy z celého světa a to i na přání. Skvělé francouzské nebo portugalské víno, které si oslavenkyně může vychutnat společně s přáteli, delikátní čokolády nebo výběrové džemy, ale i velmi kvalitní čaje. Velkým lákadlem takového dárku pro přítelkyni může být i velký výběr kvalitní kávy, která je zde nabízena jako zrnková nebo jemně mletá. Káva Tres Maria z Guatemaly, která se vyznačuje lahodnou vůní a vyváženou chutí s jemnými ovocnými tóny nebo indická Planta s kořenitým nádechem jsou specialitami mezi nabídkou kávy firmy Damboxeo.cz. Nabídka je opravdu široká a kdo se může pochlubit, že ochutnal kávu ze všech koutů světa.

Káva  je sama o sobě velice oblíbený nápoj. Není proto divu, že se díky jejímu výraznému aroma a typické chuti konzumuje i spousta jiných lahodných pochutin než jen klasický horký nápoj. Naprosto originální je marmeláda složená z jablek a kávy z Kolumbie, jenž dodává této delikatese zcela ojedinělou chuť a kvalitu, kterou si jistě každá žena oblíbí. Každodenní obyčejná snídaně se tak rázem může proměnit v nevšední snídani s partnerem.

 

 

Vybrat dárek

 

 

Dárek pro přítelkyni v podobě dárkové truhličky může také obsahovat výrobky s dílny čokoládových mistrů, jako jsou čokoládové pralinky s různými příchutěmi nebo různé čokoládové pamlsky s ořechy či mandlemi. A ženy čokoládu přímo milují!

Co je ale na těchto dárkách pro přítelkyni opravdu originálního, že si dárkovou truhličku musejí sami vlastnoručně otevřít. A to pomocí číselného kódu, který je součástí balení. Zvědavost ženám určitě nedovolí, aby si takového dárku nevšímaly. V praxi to vypadá tak, že po obdržení dárkové truhličky si oslavenkyně zámeček, který je umístěn na truhle, otevře právě pomocí číselné kombinace. Zahraje si tak trochu na hledače pokladů. Pokud se ovšem stane, že se truhlička z nějakého důvodu neotevře, je tu záložní plán, ne zrovna typický pro ženskou ruku, ale o to originálnější. Je připravena malá ruční pilka, kterou je pak třeba zámeček přepilovat. Legrace a chvíle překvapení pak na sebe nedají dlouho čekat a jistě se všem dárkové truhličky firmy Damboxeo.cz budou zamlouvat, protože pokud není naše přítelkyně nikterak manuálně zručná, bude jistě sranda ji sledovat, jak si s tím poradí.

Tyto originální dárky pro přítelkyni mohou dle přání také obsahovat osobní vzkaz s přáním a dokonce i originální natisknutí fotografie na truhlu. Takové dárkové balení je pak opravdu velmi osobité a netradiční, čímž získává na jedinečnosti. Navíc jsou tyto dárky od firmy Damboxeo.cz doručeny do dvou dnů zdarma. Pokud tedy hledáme něco, čím bychom chtěli svou přítelkyni ohromit nebo překvapit, jistě přijdou vhod tyto dárkové truhličky.

 

Vybrat dárek

Originalita

Netradiční dárky pro ženy každého věku. Obdarovaná musí svůj dárek z DÁRKOVÉ TRUHLY dostat vyluštěním naší šifry a následným zadáním kódu na zámečku nebo zámeček na truhle přepilovat přiloženou pilkou.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každá žena, která od Vás dostane dárkovou truhlu Damboxeo, bude nadšená. Proto všechny naše truhly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Roky zkušeností s dárky pro muže
Máme již více než
50 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 50 000 spokojených zákazníků
[cs:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Ověřeno našimi zákazníky
5 z 5
S nákupem jsem byla spokojena a obdarovaným udělal dárek radost. Komunikace na velmi vysoké úrovni, doručení bylo do zahraničí (Polska) - zásilka přišla včas bez komplikací.
  • + Překvapení pro obdarovaného v neobvyklém balení vč. zábavy při otevírání
  • + Zboží, které není vidět všude na pultech obchodů
5 z 5
Skvělá spolupráce, komunikace e-ailem velmi příjemná. Rychlé jednání, rychlé dodání, vstřícnost. Vybrali jsme bednu pro gurmána, byl to dárek pro tatínka k 80. narozeninám. Bedna vypadala moc hezky a všechny produkty v ní byly perfektně zabalené, aby nedošlo k jejich poškození. Pár produktů jsme zaměnili za jiné a výsledek byl perfektní. Bylo to krásné překvapení, které se tatínkovi moc líbilo. Z produktů byl nadšený, užili jsme si i legraci při jejím otevírání. Můžu všem jen doporučit :)
5 z 5
Bedna byla pro přítele k 40tce. Otvírání šlo dobře, netrvalo mu moc dlouho přijít na to, jak na to . Ale líbil se mu nejen čas strávený páčením, ale hlavně obsah bedny. Byl nadšený. Kafíčka už některé vyzkoušel a moc mu chutnalo, některé ještě čekají na příležitost. Čokoládu jsem dostala já ❤️, byla výborná, není to ta co se sní na posezení, ale kvalitní čokoška, které stačí kousek a vychutnáváte si ji hezky pomalu. Do bedny jsem nechala přihodit i bonbónky pro děcka, aby měli taky radost a vyplatilo se, nejstarší dcera netrpělivě čekala a docela zábavnou formou se snažila tátu povzbudit "Kdy už to bude tati?... Už to bude?... A co je vevnitř? " odměna ji samozřejmě potěšila. Děkuji i touto cestou týmu Manboxeo za skvělý dárek, perfektní servis, rychlé dodání. Byl to zážitek
  • + Skvělá zábava pro obdarovaného
  • + Výborný a chutný obsah bedny
  • + Možnost úpravy obsahu bedny