Dárek pro sestru

darek-pro-muze

 

Vybrat dárek

 

Určitě si lámete hlavu, jak udělat radost své drahé sestře, která vám byla vždy oporou a nyní má kulaté narozeniny. Přece jí nemůžete dát zase kosmetiku jako loni. Chce to nápad, chce to něco nápaditého. Můžete se nechat inspirovat například dárkovými bednami od firmy Damboxeo.cz, která myslí nejen na dárky pro přítelkyně, dárky pro sestry, dárky, pro maminky, zkrátka dárky pro ženy, ale také na dárky pro tu silnější část populace, tedy pro muže. Dárek pro sestru můžeme vybírat i podle toho, co má samozřejmě ráda a jak vyplňuje svůj volný čas. Můžeme ji také obdarovat dárkem, který jí bude připomínat dětství, prázdniny u babičky na venkově, kdy jsme si společně se sestrou pochutnávali na vynikajících babiččiných lívancích. A právě na lívance se hodí skvělá pochoutka z jablečného pyré a kolumbijskou kávou. Je obsažena v dárkovém boxíku, který nabízí firma Damboxeo.cz.

 

Vybrat si klient může z nejrůznějších pochutin a delikates celého světa, které může firma Damboxeo.cz přizpůsobit přímo na míru. Pokud je vaše sestra milovnicí kvalitní kávy, bude dárková bedna plná kávových specialit a výběrové kávy například z Brazílie, Indie či Guatemaly. Pražená kávová zrna plná aromatické vůně nebo jemně mletá káva provoní celý balíček a dárek pro sestru je na světě. Nezůstane ovšem jen u balíčků světové kávy. Specialitou jsou například i kávová zrna v čokoládě nebo kávu můžete vyměnit za směs výběrových čajů. Prémiové čaje, které prošly důkladnou péčí lidských rukou, jsou opravdovým potěšením pro zimní večery, ale i letní osvěžení či každodenní rituál. Každý, kdo miluje čaj ať už je zelený, černý či bylinkový si tak připomene, že i odpočinek u šálku lahodného čaje je relaxací a člověk se pak cítí povzbudivě a uvolněně. Takový dárek pro sestru může doplnit sladká tečka v podobě vynikající čokolády s různými příchutěmi nebo belgických pralinek. Mistři čokolády jistě vědí, jak uspokojit chuťové pohárky a mlsný jazýček všech žen.

 

Vybrat dárek

 

 

Ovšem nemusí jít pouze o tento druh delikates. Mnoho žen miluje i dobré a kvalitní víno nebo je v nabídce dokonce i dárková bedýnka pro vegetariánky. Záleží tedy na domluvě a na tom, jaký obsah by měl dárek pro sestru obsahovat.

Zvláštností a originálním nápadem na těchto dárkových truhličkách je, že si je oslavenkyně musí vlastně otevřít úplně sama a to pomocí unikátní kombinace číselného kódu, který je součástí balení. Někdo v tom může vidět i jakousi malou hru na otvírání pokladnu a která žena by nechtěla vědět, co je ukryto v té dřevěné truhličce. Zvídavost je jedna z vlastností, které doplňují charakter každé ženy, a proto je o zábavu a legraci stoprocentně postaráno.

Jako záchranný kruh je tady uvedena malá ruční pilka, která slouží jako druhá šance pro ty „nešikovné“, kterým se nepodařilo zámeček na dřevěné bedýnce otevřít. Vlastním přičiněním si musejí zámeček zkrátka přepilovat, aby se konečně dozvěděly, co že to za poklad bedna ukrývá. Navíc je zde možnost vlastního vzkazu a originalitu tomu dodává i vybraná fotografie, která je natištěna na bedýnku. Ta dodává mimo již zmíněnou originalitu také osobitost. Takže nebojme se netradičních dárků. Jsou působivé, moderní a doplňují skvělou zábavu. 

Vybrat dárek

Originalita

Netradiční dárky pro ženy každého věku. Obdarovaná musí svůj dárek z DÁRKOVÉ TRUHLY dostat vyluštěním naší šifry a následným zadáním kódu na zámečku nebo zámeček na truhle přepilovat přiloženou pilkou.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každá žena, která od Vás dostane dárkovou truhlu Damboxeo, bude nadšená. Proto všechny naše truhly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Roky zkušeností s dárky pro muže
Máme již více než
50 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 50 000 spokojených zákazníků