• Doprava ZDARMA
 • Doručení od: 21.3.2019
 • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
 • Zvolte si datum doručení
POZOR ❗ ČASOVĚ OMEZENÁ AKCE ⏱ VYUŽIJTE SLEVU -200 KČ Z KAŽDÉ TRUHLY 😍 V KOŠÍKU ZADEJTE SLEVOVÝ KÓD: MDZ2019 (PLATÍ DO 8.3.)

Dárek pro tchýni

darek-pro-muze

 

Vybrat dárek

 

Jestliže je před námi ne zrovna lehký úkol vybrat dárek pro tchýni, musíme se opravdu hodně zamyslet nebo zapojit fantazii. V některých případech se může i stát, že si zkrátka nevíme rady a hrozí nám uhrančivý pohled tchýně, která očekává něco víc než jen obyčejnou kytku nebo bonboniéru.

 

 

Eshop Damboxeo.cz přichází na trh se skvělou nabídkou dárků pro muže, ale také  i pro ženy. Jde o jedinečný nápad, který jistě potěší všechny členy rodiny i naše přátele a známé. Dárek pro tchýni tedy nemusí být ohrožen a my můžeme směle vybírat. O co se vlastně jedná?

Jak jistě všichni víme, žena je tvor zvídavý a pro převzetí dárku a gratulací si může jen domýšlet, co že to vlastně dostala. Firma Damboxeo.cz totiž nabízí dárkové dřevěné bedýnky, které jsou naplněny delikátními specialitami z celého světa a na nás je, abychom vybrali tu správnou kombinaci. Samozřejmě jsou bedýnky rozděleny podle toho, zda se jedná o muže nebo o ženu, v tomhle případě o tchýni. Ta může mít ráda cokoliv, a proto bychom měli na výběr toho správného zboží být velmi opatrní.  V případě nesprávného úsudku hrozí, že si tchýni znepřátelíte na hezky dlouhou dobu.

Většina žen miluje kávu a kávové speciality všeho druhu. Výrazné aroma a vynikající chuť tohoto skvělého nápoje má svou pravlast zřejmě v Etiopii a právě i kávu z této země můžeme spatřit v dřevěném boxíku firmy Damboxeo.cz. Etiopská káva Sidamo má ovocné tóny, chuť oříšků a čokolády. Je výjimečná svým původem, protože své jméno dostala podle původních obyvatel oblasti, kde se pěstuje. Další specialitou mezi kávami je káva z Brazílie, Dominikánské republiky nebo Indie a můžýe být nejen zrnková, ale i jemně mletá. Stačí si jen vybrat.

 

 

Vybrat dárek

 

Ovšem pokud by dárek pro tchýni měl být spíše čajový, i tento druh dřevěné bedýnky s kouzelným obsahem je v nabídce. Bylinkový nebo zelený, ale i ovocný, který je voňavější a barevnější, ale hlavně zdravější nebo zelený čaj, jenž je vhodný pro relaxaci a pohodu a vyžene všechny neduhy z těla ven.

Široká nabídka vybraných specialit je opravdu veliká a zákazník si má opravdu z čeho vybírat. V nabídce nejsou jen různé druhy kávy a čaje, ale i lahodné a jemné čokolády i exkluzivní marmelády s netradičními příchutěmi, kvalitní vína nebo dokonce whisky. Originalitu celému dárku pro tchýni dodá vlastní osobní vzkaz, ale především to, jakým způsobem se dřevěný poklad musí otevřít. Každá bedýnka je totiž pečlivě zajištěná na zámek, který si musí žena sama otevřít. A to pomocí číselného kódu, který je součástí balení. Tento zvláštní dárek je nejen originální a snaha se zde samozřejmě cení, takže pokud stále váháme, teď už máme jasno.

 

Vybrat dárek

Originalita

Netradiční dárky pro ženy každého věku. Obdarovaná musí svůj dárek z DÁRKOVÉ TRUHLY dostat vyluštěním naší šifry a následným zadáním kódu na zámečku nebo zámeček na truhle přepilovat přiloženou pilkou.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každá žena, která od Vás dostane dárkovou truhlu Damboxeo, bude nadšená. Proto všechny naše truhly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Roky zkušeností s dárky pro muže
Máme již více než
50 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 50 000 spokojených zákazníků
[cs:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Ověřeno našimi zákazníky
5 z 5
Na poslední chvíli mi moc Manboxeo pomohl s typem na dárek k Vánocům. Po svižné komunikaci mi bylo zboží ihned zhotoveno a připraveno k osobnímu odběru. Chtěl bych moc poděkovat týmu, za Vaší ochotu a záchranu. S boxem jsem byl moc spokojenej, výborný nápad a sranda při otevíraní. Druhé straně se dárek také moc líbil. Děkuji a přeju Vám bohatou výrobu a spokojenost zákazníků v roce 2019.
5 z 5
Skvělý přístup od začátku do konce. Od webové přehlednosti až po finální doručení. Je to skvělá volba dárku a díky velkému výběru z nabízených beden si vybere opravdu každý pro každého.
 • + velký výběr "krabic"
 • + skvělý dárek
 • + rychlé vyřízení objednávky
 • + přehledné webové stránky
5 z 5
Nemůžu si tuto stránku vynachválit, hlavně jsem byla ohromena rychlostí doručení, v jeden den jsem objednala, zaplatila a za hodinu a půl mi přišla SMS od dopravce, že převzal mou objednávku. Další den jsem balíček měla doma. ROZHODNĚ jsem zde nenakupovala naposledy.
 • + opravdu velká rychlost
 • + během problému najdou rychlé řešení
 • + originální nápad zboží
 • + rychlé předání dopravci
 • + rozumné ceny
 • + úhlednost stránek