Dárková bedna pro ženy

 

darek-pro-muze

 

Vybrat dárek

 

Jak jistě všichni víme, ženy velmi rády dostávají dárky v jakékoliv podobě. Obdarovat ženu kyticí růží je sice šlechetné, ale ne moc originální. Navíc vždy chceme udělat na ženy dobrý dojem a snažíme se jí dát dárek, který bude plný překvapení. Vymyslet ovšem někdy takový dárek pro ženy je mnohdy obtížné. Někdy nalezneme ty správné tipy na internetu nebo si necháme poradit od svých kamarádů. Firma Damboxeo.cz dostala skvělý nápad na dárky nejen pro ženy, ale i pro muže.

 

 

Klasický dárkový koš je stále oblíbený, ale právě proto, že jde o stálou klasiku, která se nikterak nemění, jeho oblíbenost dnes nemá takovou váhu. Lidé touží po změně a tak by to chtělo nějaký nápad, který nadchne nejen samotnou oslavenkyni, ale i všechny kolem. Dárková bedna pro ženy, kterou nabízí právě firma Damboxeo.cz je tím pravým dárkem pro zvídavé ženy. 

Dárková bedna pro ženy obsahuje světové delikatesy, které jinde nejsou k mání a dávají těmto boxíkům jedinečnost. Záleží na tom, co má která žena ráda a co jí skutečně potěší. Na své si přijdou milovnice skvělé kávy. Všechny kávové speciály, které jsou ukryty právě v  dárkové bedně pro ženy, pocházejí ze světových kávových plantáží. Například nejlepší káva z oblasti Dominikánské republiky nazvaná Barahona  je opravdovým gurmánským zážitkem. Tato káva je často připravována ke slavné jamajské kávě Blue Mountain. Dále zde můžeme najít kávu z Kolumbie, Etiopie nebo Indie. Různé země, různé chutě, různé aroma. Tato varianta dárkové bedny pro ženy je opravdovým gurmánským zážitkem a milovnice tohoto černého moku budou mít určitě velkou radost. Ranní horká káva tak může být vynikající probuzení do náročného dne. Vychutnat si ji můžeme se svými blízkými, kteří jistě ocení, že se s nimi o tento lahodný mok podělíme.

 

Vybrat dárek

 

dárkových bednách pro ženy můžeme také objevit vybrané druhy čajů například z dálného východu. Zelený nebo bílý čaj má blahodárné účinky na náš organismus a ovocný lze pít nejen jako horký nápoj v době zimních večerů, ale i jako studený osvěžující nápoj v horkých letních dnech. Všechny čaje určené pro tento dárkový boxík jsou sypané a součástí balení jsou i papírové filtry na jejich přípravu. Můžeme zde také najít i indický aj Masala Chaikterý obsahuje speciální voňavé koření, díky čemuž se vyznačuje pro svou nevšední vůni a specifickou chuť. Čajový speciál, který rozproudí krev, zahřeje celé tělo, povzbudí imunitu a vyžene z těla veškeré bakterie a viry.

A mnoho dalších delikates a pochutin ze světa najdeme v těchto dárkových bednách pro ženy, stačí si jen vybrat. Ještě nutno podotknout, že do všech těchto boxíků můžeme také zabalit osobní vzkaz a na bedýnku natisknout třeba fotografii. Originalitu všem těmto dřevěným bednám dodává ještě zámek na číselný kód, který si žena musí sama pomocí toho kódu otevřít. O zábavné chvíle jistě nebude nouze a pokud se nepodaří zámeček otevřít, nastupuje na scénu malá ruční pilka, kterou je třeba zámeček jednoduše přepilovat. No a z pohledu muže žena a nářadí nejde moc dohromady, tak proč bychom se trochu nezasmáli nad výkonem své drahé polovičky. 

Vybrat dárek

Originalita

Netradiční dárky pro ženy každého věku. Obdarovaná musí svůj dárek z DÁRKOVÉ TRUHLY dostat vyluštěním naší šifry a následným zadáním kódu na zámečku nebo zámeček na truhle přepilovat přiloženou pilkou.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každá žena, která od Vás dostane dárkovou truhlu Damboxeo, bude nadšená. Proto všechny naše truhly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Roky zkušeností s dárky pro muže
Máme již více než
50 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 50 000 spokojených zákazníků
[cs:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Ověřeno našimi zákazníky
5 z 5
Určite nakoupím znovu.
  • + Rychlé vybavení objednávky do druhého dne.
  • + Příjemná komunikace.
  • + Intuitivní vyhledávaní na stránkách.
  • + Skvélý sortiment dárků.
  • + Bedny s páčidlem - každý si vybere.
5 z 5
Objednala jsem miniklona, bylo to jeden den v poledne. Ve čtyři odpoledne přišla zpráva, že zásilka byla předána dopravci a ráno jsem ji měla na výdejním místě. Za mě super! A výrobek je taky skvělý :-D
  • + Rychlost
  • + Přehlednost
5 z 5
Mají zajímavé nabídky jak pro muže, tak i ženy. Osobně jsem velmi spokojen. Zboží dorazilo v pořádku, řádně zabaleno, aby se dárek nepoškodil. Je přesně takový, jaký inzerují na svých stránkách. Obchod doporučuji.