Dárek pro babičku

darek-pro-muze

 

Vybrat dárek

 
Naše babička má kulaté narozeniny a my se snažíme vypátrat něco, čím bychom jí udělali radost. Babička je sice starší osoba, ale to neznamená, že díky svému postavení v rodině musí nutně dostávat jen bačkory, zástěry a jim podobné nezáživné dárky. Dárek pro babičku je mnohdy tvrdý oříšek, ovšem my vám poradíme, jak na to.

 

Eshop Damboxeo.cz našel řešení, jak potěšit všechny členy rodiny i naše známé. Nabízí sortiment dárkových dřevěných bedýnek, které by se daly srovnat s dárkovými koši. Ty jsou ovšem jen klasickým a jednoduchým řešením, když si nevíme rady. Tyto dárky pro babičku nebo pro kolegyni jsou naplněny laskominami a delikatesami z celého světa a na své si přijdou opravdu všichni. Babička jistě ocení dárkovou bedýnku plnou lahodných čajů, které jsou ručně sbírány a jsou v sypkém balení. Najde me tam tak různé druhy zelených čajů, které povzbudí ducha i mysl, navíc přispívají našemu srdci a metabolismu. Černé čajové lístky nebo dokonce bílé čaje jsou sbírány na dalekých plantážích východní Asie a ovocné čaje jsou s kousky ovoce, které lze pít nejen v zimních plískanicích, ale také jako studený v horkých měsících.

 

Vybrat dárek


Dárek pro babičku může obsahovat také místo čaje vynikající kávu z plantáží celého světa a to buď zrnkovou nebo jemně mletou. Tento černý a velmi oblíbený nápoj má zřejmě původ v Etiopii a káva je z této země silná a velmi intenzivní. Káva z Keni s názvem Top Masai patří mezi jednu z nejlepších arabik světa. Toto ocenění si získala díky své síle, kterou získává ve vysokých nadmořských výškách. Má harmonickou, silnou chuť a její aroma provoní celou místnost.

Co by mohla ještě obsahovat dárková bedýnka? Čokoládu zřejmě neodmítne žádná žena. Její výrazná chuť a zároveň jemnost uspokojí nejeden mlsný jazýček. Čokoládové delikatesy v boxíku Damboxeo.cz nabízejí světově proslulé belgické pralinky různých tvarů a příchutí, čokoládové tabulky s ořechy nebo praženými mandlemi či pistáciemi, ale i jiné speciality mistrů čokolády. Takový je jistě milým a sladkým zpestřením.


Co ovšem jiný dárek nemá je jeho originální balení. Nejenže jde o dřevěnou bedýnku, na které může být natištěný obrázek podle zákazníkova přání, ale babička si musí obsah v bedýnce vlastně vyzvednout pomocí zámku, který je na číselný kód. Ten je součástí balení a babička si tak zahraje na hledače pokladů. Pokud se jí to nepodaří, je zde možnost přepilování zámečku pomocí malé pilky. O zábavu tak určitě nebude nouze a i všichni členové rodiny budou mít úsměv na tváři.

 

Vybrat dárek

Originalita

Netradiční dárky pro ženy každého věku. Obdarovaná musí svůj dárek z DÁRKOVÉ TRUHLY dostat vyluštěním naší šifry a následným zadáním kódu na zámečku nebo zámeček na truhle přepilovat přiloženou pilkou.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každá žena, která od Vás dostane dárkovou truhlu Damboxeo, bude nadšená. Proto všechny naše truhly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Roky zkušeností s dárky pro muže
Máme již více než
50 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 50 000 spokojených zákazníků
[cs:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Ověřeno našimi zákazníky
5 z 5
Jsem velmi spokojená. Zboží dorazilo rychle a obdarovaný byl spokojený
  • + Velmi rychlé vyřízení objednávky .
  • + Originální dárky.
5 z 5
Objednal jsem dva hrnky s fotkou v 19.37 a ráno v půl osmé už byly na expedici. Neskutečné! Pro jistotu jsem se informoval, zda jsou na nich skutečně fotky dle objednávky. Všechno super!!
  • + Neuvěřitelně rychlé dodání
  • + Skvělá komunikace
  • + Netradiční zboží
5 z 5
Pěkná nabídka zboží, spolehlivost.
  • + Neobvyklý atraktivní sortiment zboží. Velmi často používám jako dárky.