Blog

Dárková bedna pro ženy

Dárková bedna pro ženy
25.9.2018

Jak jistě všichni víme, ženy velmi rády dostávají dárky v jakékoliv podobě. Obdarovat ženu kyticí růží je sice šlechetné, ale ne moc originální. Navíc vždy chceme udělat na ženy dobrý dojem a snažíme se jí dát dárek, který bude plný překvapení. Vymyslet ovšem někdy takový dárek pro ženy je mnohdy obtížné. Někdy nalezneme ty správné tipy na internetu nebo si necháme poradit od svých kamarádů. Eshop Damboxeo.cz dostala skvělý nápad na dárky nejen pro ženy, ale i pro muže.

Dárek pro ženu

Dárek pro ženu
25.9.2018

Spoustu mužské populace si láme hlavu nad tím, jaký dárek pro ženu koupit. Chlapi obecně nemají moc velkou fantazii a spokojí se s malým a jednoduchým dárkem. Mnohdy zařizují vše na poslední chvíli a výběr není tak veliký, jak by si představovali. Eshop Damboxeo.cz přišel na trh se skvělým nápadem. Nabízí originální dárek pro ženy ve formě dárkové bedýnky, která obsahuje podle přání klienta vybrané delikatesy z celého světa.

Dárek pro tchýni

Dárek pro tchýni
25.9.2018

Jestliže je před námi ne zrovna lehký úkol vybrat dárek pro tchýni, musíme se opravdu hodně zamyslet nebo zapojit fantazii. V některých případech se může i stát, že si zkrátka nevíme rady a hrozí nám uhrančivý pohled tchýně, která očekává něco víc než jen kytku a bonboniéru.

Dárek pro sestru

Dárek pro sestru
25.9.2018

Určitě si lámete hlavu, jak udělat radost své drahé sestře, která vám byla vždy oporou a nyní má kulaté narozeniny. Přece jí nemůžete dát zase kosmetiku jako loni. Chce to nápad, chce to něco nápaditého. Můžete se nechat inspirovat například dárkovými bednami z eshopu Damboxeo.cz, kteří myslí nejen na dárky pro přítelkyně, dárky pro sestry, dárky pro maminky, zkrátka dárky pro ženy, ale také na dárky pro tu silnější část populace, tedy pro muže.

Dárek pro přítelkyni

Dárek pro přítelkyni
25.9.2018

Každým rokem přemýšlíme, jakým dárkem obdarujeme své známé, kolegyně a přítelkyně. Někdy je to docela nesnadný úkol a to již vzhledem k tomu, že ženy jsou hodně vybíravé a náročné. Je sice pravda, že květina potěší každou ženu a to bez rozdílu věku, ale občas to chce opravdu něco zvláštního, něco originálního a jedinečného.

Dárek pro manželku

Dárek pro manželku
25.9.2018

Blíží se den narozenin vaší ženy a marně si lámete hlavu s tím, čím by jste ji mohli překvapit? Květina ženu vždy potěší, ale jistě od vás očekává ještě něco navrch. Eshop Damboxeo.cz vám pátrání trochu ulehčí. Nabízí totiž skvělý dárek pro manželky, ženy, ale i pro mužskou část populace. Takže když si později nebudete vědět rady, jaký dárek zvolit pro kolegu, šance tu je veliká.

Dárek pro maminku

Dárek pro maminku
25.9.2018

Co když ale chceme přece jenom něco výjimečného, něco, co bude velkým překvapením nejen pro samotnou oslavenkyni. Květina ženu vždy potěší a nemusí mít ani svátek ani narozeniny. Kosmetika je vděčný dárek, ale pokud ho dostáváme každý rok, stává se z toho dárek úplně všední, bez nápadu. Kreativitě a nápadům se meze nekladou, a proto eshop Damboxeo.cz přišla s nápadem, jak originálně obdarovat nejen muže, ale i ženy. Dárkové truhly pro ženy jsou opravdu skvělým dárkem pro ženy všech věkových kategorií.

Dárek pro kolegyni

Dárek pro kolegyni
25.9.2018

Je všeobecně známo, že ženy milují překvapení. Může se jednat o malý dárek k svátku nebo ten větší k narozeninám. Výraz, který mají ženy ve tváři po rozbalení každého balíčku, je v některých případech opravdu nepopsatelný. Mnohdy se chovají spíš jako malé děti, které čekají na Ježíška.

Dárek pro kamarádku

Dárek pro kamarádku
20.9.2018

Eshop Damboxeo.cz nabízí možnost skvělého dárku pro kamarádku a nejen pro ni. Byli jsme většinou všichni zvyklí na klasický dárkový koš, který byl sestaven skoro na míru a přesně podle potřeb a přání klienta. Dárkové dřevěné bedýnky jsou vylepšenou obnovou a sklízí úspěch jeden za druhým.

Dárek pro babičku

Dárek pro babičku
20.9.2018

Naše babička má kulaté narozeniny a my se snažíme vypátrat něco, čím bychom jí udělali radost. Babička je sice starší osoba, ale to neznamená, že díky svému postavení v rodině musí nutně dostávat jen bačkory, zástěry a jim podobné nezáživné dárky. Dárek pro babičku je mnohdy tvrdý oříšek, ovšem my vám poradíme, jak na to.

Dárek k výročí pro ženy

Dárek k výročí pro ženy
20.9.2018

Blíží se výročí a jako každý muž nechce samozřejmě na to zapomenout a hlavně přemýšlí, jaký dárek k výročí pro ženu vybrat a čím svou ženu překvapit. Trn z paty nám může vytrhnout například eshop Damboxeo.cz, který nabízí svým klientům širokou nabídku delikátních potravin, které mají svůj původ po celém světě.

Bedny pro ženy

Bedny pro ženy
20.9.2018

Je to skvělý dárek pro kolegyně z práce, babičku nebo manželku. Dárková bedna pro ženy v sobě ukrývá nejen skryté tajemství, ale jde především o překvapení a originalitu dárku.

Originalita

Netradiční dárky pro ženy každého věku. Obdarovaná musí svůj dárek z DÁRKOVÉ TRUHLY dostat vyluštěním naší šifry a následným zadáním kódu na zámečku nebo zámeček na truhle přepilovat přiloženou pilkou.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každá žena, která od Vás dostane dárkovou truhlu Damboxeo, bude nadšená. Proto všechny naše truhly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Roky zkušeností s dárky pro muže
Máme již více než
50 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 50 000 spokojených zákazníků
[cs:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Ověřeno našimi zákazníky
5 z 5
Jsem velmi spokojená. Zboží dorazilo rychle a obdarovaný byl spokojený
  • + Velmi rychlé vyřízení objednávky .
  • + Originální dárky.
5 z 5
Objednal jsem dva hrnky s fotkou v 19.37 a ráno v půl osmé už byly na expedici. Neskutečné! Pro jistotu jsem se informoval, zda jsou na nich skutečně fotky dle objednávky. Všechno super!!
  • + Neuvěřitelně rychlé dodání
  • + Skvělá komunikace
  • + Netradiční zboží
5 z 5
Pěkná nabídka zboží, spolehlivost.
  • + Neobvyklý atraktivní sortiment zboží. Velmi často používám jako dárky.