Dárek pro maminku

darek-pro-muze

 

Vybrat dárek

 

Dárek pro jakoukoliv ženu se vybírá poměrně snadno. Na trhu je dnes nepřeberné množství různého zboží, které ženu jistojistě potěší. Dárek pro maminku můžeme vybrat prakticky kdekoliv.

 

Co když ale chceme přece jenom něco výjimečného, něco, co bude velkým překvapením nejen pro samotnou oslavenkyni. Květina ženu vždy potěší a nemusí mít ani svátek ani narozeniny. Kosmetika je vděčný dárek, ale pokud ho dostáváme každý rok, stává se z toho dárek úplně všední, bez nápadu. Kreativitě a nápadům se meze nekladou, a proto firma Damboxeo.cz přišla s nápadem, jak originálně obdarovat nejen muže, ale i ženy. Dárkové truhly pro ženy jsou opravdu skvělým dárkem pro ženy všech věkových kategorií.

A co v takových dárkových truhlách pro ženy může oslavenkyně najít? Prakticky cokoliv, co si budeme do dárkové truhly pro ženy přát zabalit. Pokud upřednostňujeme spíše praktické dárky v podobě kosmetiky, bude obsahem takové dárkové truhly speciální kosmetika přímo na míru. Kosmetika je nejen vděčná, ale i praktická, ovšem o originalitě dárku by se mohlo hovořit právě až tehdy, kdy je vše obsaženo v dárkové truhle, kterou si oslavenkyně vlastnoručně musí otevřít a to pomocí číselného kódu. Ten obdrží společně s truhličkou a stejně jak se otevírají například trezory, tak i dárková truhla pro ženy se otevírá stejným způsobem. O moment překvapení, legraci a samozřejmě originální a jedinečné situace v tu chvíli určitě nebude nouze. Takový dárek pro maminku bude jistě zážitkem k nezaplacení.

 

 

Vybrat dárek

Co dělat ale v případě, že se zkrátka truhla nepodaří otevřít? Jako náhradní variantu zvolila firma Damboxeo.cz malou pilku, kterou si právě v případě neúspěšného rozluštění číselného kódu může žena jednoduše upilovat, aby se zvědavostí konečně zjistila, co že to vlastně dárková truhlička obsahuje. O humorné situace jistě v tomhle případě nebude nouze a moment překvapení je pak úžasným dojmem pro všechny zúčastněné.

Dárkové truhličky pro maminku mohou obsahovat i speciální dárky v podobě delikates z celého světa. Milovnice kvalitní kávy se mohou těšit například na vynikající silnou kávu z Brazílie, Keni nebo Kolumbie. Tyto výběrové druhy kávy pocházejí z kávových plantáží nalézajících se v oblastech typických pro pěstování kávovníku. Jejich silná, aromatická vůně je opravdu gurmánským zážitkem. V boxíku najdeme také speciální marmeládu s kolumbijskou kávou, která je sice nevšední, ale dokonale dokáže zpestřit naši snídani.

Pokud ovšem oslavenkyně miluje raději čaj, nabídka specialit ze světa je opravdu široká. Daleká Indie, posvátný Tibet nebo země vycházejícího slunce Japonsko. To všechno jsou země, které jsou proslulé svým výběrem kvalitních čajů. Bylinkový, ovocný nebo zelený čaj, který je nejen zpestřením každodenního života a je určen nejen pro chvíle pohody a odpočinku. Dát si v sychravém počasí dobrý čaj nám dokáže dokonale zvednout náladu a povzbudit naše myšlenky. Navíc jsou většinou ručně sbírané, takže jsou pěstovány a baleny s láskou a péčí. Dárkové truhličky pro ženy mohou obsahovat také lahodné pochutiny z řad delikátních zvěřinových paštik, ale i lahodných sladkých čokoládových pralinek nebo vynikajících džemů z vybraných druhů ovoce.

Dárek pro maminku z nabídky firmy Damboxeo.cz bude jistě dokonalým zpestřením oslavy a chvíle plné překvapení skvěle doplní právě dárková truhla.

 

Vybrat dárek

Originalita

Netradiční dárky pro ženy každého věku. Obdarovaná musí svůj dárek z DÁRKOVÉ TRUHLY dostat vyluštěním naší šifry a následným zadáním kódu na zámečku nebo zámeček na truhle přepilovat přiloženou pilkou.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každá žena, která od Vás dostane dárkovou truhlu Damboxeo, bude nadšená. Proto všechny naše truhly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Roky zkušeností s dárky pro muže
Máme již více než
50 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 50 000 spokojených zákazníků
[cs:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Ověřeno našimi zákazníky
5 z 5
Jsem velmi spokojená. Zboží dorazilo rychle a obdarovaný byl spokojený
  • + Velmi rychlé vyřízení objednávky .
  • + Originální dárky.
5 z 5
Objednal jsem dva hrnky s fotkou v 19.37 a ráno v půl osmé už byly na expedici. Neskutečné! Pro jistotu jsem se informoval, zda jsou na nich skutečně fotky dle objednávky. Všechno super!!
  • + Neuvěřitelně rychlé dodání
  • + Skvělá komunikace
  • + Netradiční zboží
5 z 5
Pěkná nabídka zboží, spolehlivost.
  • + Neobvyklý atraktivní sortiment zboží. Velmi často používám jako dárky.