Dárek pro kolegyni

darek-pro-muze

 

Vybrat dárek

 

Je všeobecně známo, že ženy milují překvapení. Může se jednat o malý dárek k svátku nebo ten větší k narozeninám. Výraz, který mají ženy ve tváři po rozbalení každého balíčku, je v některých případech opravdu nepopsatelný. Mnohdy se chovají spíš jako malé děti, které čekají na Ježíška. Žena je odjakživa tvor velmi zvídavý a tak není divu, že každý dárek rozbalují právě jako malé děti.

 

Dnes je základem originalita, ta musí zaujmout na první pohled a rozzářit oči všech obdarovaných. A to nemusejí být jen ženy. Firma Damboxeo.cz přišla na trh s nápadem originálních dárků pro kolegyně, ale také pro maminky, babičky, přítelkyně či sestru. Jsou to dřevěné bedýnky na zámek, které obsahují různé laskominy a delikatesy ze světa. V případě přání může bedýnka obsahovat i kvalitní a speciální kosmetiku, kterou jinde neseženete. Ovšem vždy se dá vymyslet něco speciálního.

V případě, že se jako dárek pro kolegyni budou hodit spíše balíčky čajových speciálů, které jsou ručně sbírané a v žádném případě neprošly klasickým automatizovaným procesem skleníků. Exkluzivní ovocné čaje, které jsou rovněž v nabídce, jsou zdravější a plné ovoce a koření, které jim dodává intenzivnější aroma. Ovšem pokud chcete, aby váš dárek pro kolegyni obsahoval spíše něco sladkého, něco, co si bude vychutnávat ve volných chvílích i natajňačku v kanceláři, tak pro ty je určena dárková bedýnka s řadou skvělých čokolád, které jsou chloubou mistrů čokolády. Mají různé příchutě, jsou lahodné a jemné, jsou zkrátka hříšně dobré. Balíček obsahuje i čokoládové speciality, jakým jsou mimo jiné i luxusní čokoládové pralinky, které jsou ručně vyrobené. A chutnají opravdu skvěle. O tom není pochyb.

 

 

Vybrat dárek

Takový dárek pro kolegyni by měl být opravdu originální. Už jen z důvodu, že chcete, aby na vás vaše kolegyně dlouho vzpomínala v dobrém. Dřevěné truhly od firmy Damboxeo.cz opravdu netradiční opravdu jsou a to nejen obsahem, který v sobě ukrývají. Mimo již zmíněné delikatesy v podobě hříšně dobrých čokolád nebo lahodných čajů je připravena například i bedýnka pro všechny milovnice kávy nebo pro vegetariánky. Kolumbijská, guatemalská nebo brazilská káva není v balíčku žádnou výjimkou. Čerstvě namletá i zrnková káva provoní celé balení dárkového boxíku a intenzivní aroma a chuť si může oslavenkyně v klidu vychutnat třeba hned.

Pokud má být dárek pro kolegyni originální, musí být také dobře zabalen nebo zapečetěn. V případě dřevěných bedýnek je součástí balení i unikátní číselná kombinace, která zaručí otevření zámečku na dárkové truhle. Zvyšuje se moment překvapení a pokud zámeček z jakéhokoliv důvodu nepovolí, je tu náhradní plán. A tím je malá ruční pilka, kterou si musí oslavenkyně vlastnoručně zámeček přepilovat. A věřte, že o zábavu a legraci nouze určitě nebude. Ne všechny ženy jsou zručnými kutily a ne všechny umí pilku alespoň držet. Takový boxík pro ženy může mít i osobní věnování a mnohé se dají i potisknout například společenou fotografií, která tak prozradí, od koho dárek je.

Nebojte se proto netradičních dárků, které jsou velmi originální a překvapivé. Vaše kolegyně bude mít radost a vy se budete pyšnit tím, že jste takový nápad na dárek pro kolegyni měli zrovna vy.

 

Vybrat dárek

Originalita

Netradiční dárky pro ženy každého věku. Obdarovaná musí svůj dárek z DÁRKOVÉ TRUHLY dostat vyluštěním naší šifry a následným zadáním kódu na zámečku nebo zámeček na truhle přepilovat přiloženou pilkou.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každá žena, která od Vás dostane dárkovou truhlu Damboxeo, bude nadšená. Proto všechny naše truhly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Roky zkušeností s dárky pro muže
Máme již více než
50 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 50 000 spokojených zákazníků
[cs:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Ověřeno našimi zákazníky
5 z 5
Jsem velmi spokojená. Zboží dorazilo rychle a obdarovaný byl spokojený
  • + Velmi rychlé vyřízení objednávky .
  • + Originální dárky.
5 z 5
Objednal jsem dva hrnky s fotkou v 19.37 a ráno v půl osmé už byly na expedici. Neskutečné! Pro jistotu jsem se informoval, zda jsou na nich skutečně fotky dle objednávky. Všechno super!!
  • + Neuvěřitelně rychlé dodání
  • + Skvělá komunikace
  • + Netradiční zboží
5 z 5
Pěkná nabídka zboží, spolehlivost.
  • + Neobvyklý atraktivní sortiment zboží. Velmi často používám jako dárky.